JŪS galite paremti mūsų Centro veiklą. Centras turi paramos gavėjo statusą. Sąskaitos Nr.: LT674010042800090028. Bankas: DNB.
Dėkojame už JŪSŲ gerumą.

Kalendorius

September 2020
M T W T F S S
« Aug    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Tarptautinės neįgaliųjų žmonių dienos minėjimo akimirkos

 

             Pirmajam šalčiui sukausčius žemę gruodžio 3-ąją dieną Telšių „Vilties“ mokykloje buvo paminėta Tarptautinė neįgaliųjų diena. Mokyklos hole savo paslaptimi užpildė erdvę bendruomenės narių surengta angelų paroda.  Salėje skambėjo vaikų dainos koncerte „Sparnuotu angelu dainelėje pakilsiu“. Renginyje dalyvavo mokyklos bendruomenė ir svečiai: Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas; Švietimo, sporto, kultūros ir jaunimo reikalų skyriaus vedėja Danutė Mažeikienė ir vyr.  specialistė Daiva Marčenkovienė;  Socialinės paramos rūpybos skyriaus vedėja Lendra Bukauskienė, kurie linkėjo visiems stiprybės šiame darbe ir visokeriopos sėkmės gyvenime bei įteikė dovanų: citrinų maišelį, kad nesirgtume ir šakotį. Viešnios iš kredito unijos „Germanto Lobis“ padovanojo vaikų diskotekai šviesos efektus ir mandarinų, nes jau kvepia šv. Kalėdomis.  Audringais plojimais buvo apdovanoti programėlės dalyviai, kurie dainavo gyvai. Visiems, dalyvavusiems renginyje koncerto dalyviai padovanojo ne tik gerą nuotaiką, bet ir po angelą, kuris primins kokie svarbūs ir reikalingi esame vieni kitiems.

             „Dėkokime už tai ką turime, džiaukimės kiekviena diena, mylėkime tuos , kurie šalia ir niekad nepraraskime vilties visuose reikaluose. Ramaus Advento laikotarpio ir gražių artėjančių švenčių“-palinkėjo visiems mokyklos direktorė Stasė Giedrienė.

              Renginyje dalyvavo ir buvusi mūsų ugdytinė Dovilė Garalevičiūtė, kurios kruopščiai išsiuvinėtų paveikslų paroda papuošė mūsų salę Adventiniam laikotarpiui.

Renginio organizatorės -pedagogės Vilma Vaičiulė ir Aldona Raibužienė