JŪS galite paremti mūsų Centro veiklą. Centras turi paramos gavėjo statusą. Sąskaitos Nr.: LT674010042800090028. Bankas: DNB.
Dėkojame už JŪSŲ gerumą.

Kalendorius

September 2020
M T W T F S S
« Aug    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Projektas “Mes esame vienodi, mes norime būti kartu”

Gruodžio 6 dieną mūsų mokyklos folklorinis ansamblis ” Viltis” dalyvavome projekte “Mes esam vienodi, mes norime būti kartu”, kuris vyko Plungės kultūros centre. Šis projektas skirtas neįgaliems vaikams ir jaunimui integruoti į bendrą su sveikais vaikais meninio ugdymo procesą. Šis projektas yra vienintelis tokio pobūdžio visoje Žemaitijoje. Ir šiemet mes jau dalyvavome 5-ąjį kartą.

Esam labai patenkinti, kad mūsų nepamiršta ir pakviečia dalyvauti tokiame gražiame projekte, kur neįgalieji, kartu su sveikaisiais groja, dainuoja, šoka, vaidina. Mokyklos “Viltis”  ugdytiniams smagu koncertuoti, pasirodyti kartu su kitais meniniais kolektyvais. Šiais metais ,mes grojome kartu su Plungės kultūros centro folkloriniu kolektyvu “Žirginėliai”, atlikome J.Gaižausko maršą “Rožės žiedelis”. Šiuo projektu įrodyta,kad neįgalūs vaikai, kaip ir sveikieji, pajėgūs sukurti tokį meninį produktą, kurį puikiai priima ir vertina plačioji publika.Tai parodo kasmet salėje daugėjant žiūrovų. Nes tai – puiki gerumo,pagalbos aplinkiniams,supratimo mokykla. Kasmet šiame projekte koncertuoja ir estrados žvaigždės. Šiemet mus džiugino vokalistas Ilja Aksionov.

Iš koncerto grįžome pilni gerų emocijų ir įspūdžių, buvome apdovanoti gražiu paveikslu,kuris papuoš mūsų mokyklą.
Muzikos mokytoja Asta Lukošienė