JŪS galite paremti mūsų Centro veiklą. Centras turi paramos gavėjo statusą. Sąskaitos Nr.: LT674010042800090028. Bankas: DNB.
Dėkojame už JŪSŲ gerumą.

Kalendorius

June 2020
M T W T F S S
« May    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Mokytojų diena

Šventė skirta Mokytojui

 

 

Spalio 5d.- Tarptautinė mokytojų diena. Šią dieną maži ir dideli centro ugdytiniai skubėjo į grupes ir klases rankose nešdami po gėlytę savo auklėtojai, mokytojai. Vėliau vyresni, Vaikų su negale centro ugdytiniai, pakvietė pedagoges ir į šventę atvykusias viešnias – Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reiklalų skyriaus vedėją Danutę Mažeikienę ir švietimo skyriaus vyr. specialistę Dalytę Jonavičienę,  į salę, kur joms padovanojo gražiausius sveikinimo žodžius ir smagų koncertą.  Šia proga visus pedagogus sveikino Vaikų su negale centro direktorė, pavaduotoja , linkėdamos daug optimizmo, kantrybės ir išminties. Prie šių sveikinimų prisidėjo ir viešnios.

Centro pedagogai Tarptautinės mokytojų dienos proga suorganizavo pažintinę-edukacinę kelionę, kuri prasidėjo apsilankymu Kryžiaus kalne. Vincento Borisevičiaus gimnazijos geografijos mokytoja Laima Uosytė papasakojo apie šios sakralinės vietos ypatumus, šiame didingame kalne  palikome ir savo kryželį skirtą centro bendruomenei, palikome tikėdami, kad galime būti geresni, nuoširdesni.

Aplankėme Pakruojo dvarą – vieną didžiausių Lietuvoje išlikusių dvaro sodybų ansamblių. Akį traukė  vienintelis Lietuvoje arkinis tiltas, vėjo ir vandens malūnai, ilgaamžis parkas. Pasvalyje aplankėme smegduobėje ištryškusį Lietuvos žalsvąjį šaltinį.

Kelionę tęsėme po paslaptingas Biržų krašto žemės gelmes, žinomiausią ir geriausiai ištirtą respublikinės reikšmės geologinį paminklą Šiaurės Lietuvoje – Karvės Olą, vaikščiojome Širvėnos ežero tiltu – mediniu pėsčiųjų tiltu, kuris yra ilgiausias Lietuvoje. Apsilankėme Sėlos muziejuje, Astravos dvare.

Kupinos gerų įspūdžių ir teigiamų emocijų grįžome namo.

 

 

 

Renginio organizatorės Loreta Stancelienė ir Jolanta Mikienė