JŪS galite paremti mūsų Centro veiklą. Centras turi paramos gavėjo statusą. Sąskaitos Nr.: LT674010042800090028. Bankas: DNB.
Dėkojame už JŪSŲ gerumą.

Kalendorius

June 2020
M T W T F S S
« May    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Svečiai iš Palangos

„ Aš esu tiktai, jei tu esi…“ 

 

„ Sąvoka neįgalus-tai ne liga, tai būsena, tai kitos galimybės, tai kitoks gyvenimas, tai  faktas, kad žmogus be kitų pagalbos, tiesiog neišgyventų…“

Mes, Telšių rajono vaikų su negale centro, ugdytiniai/klientai ir darbuotojai esame be galo dėkingi Palangos Senosios gimnazijos bendruomenei, ypač gimnazistams už kasmet suteikiamą džiaugsmą. Šios gimnazijos mokiniai, dalyvaudami akcijoje „Ištiesk gerumo ranką“ ir lydimi mokytojos Nijolės Redikienės, mus kasmet aplanko adventiniu laikotarpiu. Taip įvyko ir  prieš šias Kalėdas. Sulaukėme mielų svečių iš Palangos. Supažindinome su Centro vykdomomis veiklomis ir parodėme patalpas, kur neįgalieji ugdomi, masažuojami, sportuoja, miega, leidžia laisvalaikį. Mūsų ugdytiniai Centro salėje parodė trumpą programėlę gimnazistams, gimnazistai mums. Po to vyko bendravimas prie arbatos puodelio. Palangiškiai įteikė savo padarytus šventinius atvirukus su šilčiausiais linkėjimais kiekvienam Centro ugdytiniui/klientui, o jų -103, amžius 1,5 – 32 metų . Tai didelio džiaugsmo akimirkos! Gavome ir šventiškai supakuotas dėžes, o jose gausu kanceliarinių prekių: pieštukų, sąsiuvinių, piešimo sąsiuvinių, liniuočių, flomasterių, akvarelės ir kopijavimo popieriaus. Visa tai mums labai pravers užsiėmimuose.  Kai ugdytiniai grįš po atostogų, dovanos bus išdalintos į grupes ir klases.

Ačiū Jums už  gerumą, kuris teikia džiaugsmo ir laimės akimirkas neįgaliems žmonėms.

Būkite sveiki!

Kiekvienas gali būti didis… todėl kad bet kas gali būti nau­dingas. Tau nereikia turėti universiteto laipsnio, kad galė­tum padėti. Tu neturi viso savęs atiduoti tarnystei. Tau tik reikia širdies, pilnos malonės. Meile sukurtos sielos.“  (Martinas Lutheris Kingas jaunesnysis)

 

Telšių rajono labdaros ir paramos komisijos pirmininkė Loreta Čėsnienė