JŪS galite paremti mūsų Centro veiklą. Centras turi paramos gavėjo statusą. Įstaigos kodas 180703499. Sąskaitos Nr.: LT674010042800090028. Bankas: DNB.

15161718192021
22232425262728
2930

Mūsų plaukikas grįžo su medaliais

2017m. vasario 2d. Kaune vyko LSOK plaukimo čempionatas. Jame dalyvavo 53 dalyviai iš skirtingų miestų specialiųjų mokyklų, globos namų, dienos centrų. Tarp jų ir mūsų dienos socialinės globos skyriaus klientas, klubo „Atletas“ narys Laurynas Staigis.  Kiekvienas dalyvis galėjo dalyvauti dvejose rungtyse. Laurynas Staigis dalyvavo plaukime nugara, kur iškovojo 2- ąją vietą ir laimėjo sidabro medalį, bei plaukime laisvu stiliumi 50m. kur iškovojo 1-ąją vietą ir laimėjo aukso medalį. Abejose rungtyse Laurynas pagerino savo asmeninį rezultatą.

Didžiuojamės Laurynu bei jo pasiekimais,  linkime jam dar daug varžybų ir pergalių!