17181920212223
24252627282930
31

Mūsų „Vilties“ mokyklos sportininkus vėl puošia priziniai medaliai

Telšių „Vilties“ mokyklos neįgaliųjų sporto klubo „Atletas“ sportininkai  Laurynas Staigis, Edvinas Gudas, Žanas Novikovas ir Samanta Zakarevičiūtė iš Čekijos čempionato į Lietuvą parvežė aukščiausius pasiekimus ir rezultatus. Birželio 6 – 11 d. Brno mieste, Čekijos respublikoje vyko 6- asis didžiausias jaunimo „ European Youth Games for the Disabled“ čempionatas. Čempionate dalyvavo 789 sportininkai iš Čekijos, Vengrijos, Slovėnijos, Estijos, Albanijos, Kroatijos, Moldavijos, Kazakstano, Latvijos, Bulgarijos, Vengrijos, Estijos, Rusijos, Slovakijos ir Lietuvos šalių. Mūsų sportininkai dalyvavo plaukimo ir Bočios rungtyse. Bočios varžybos, kuriose dalyvavo Edvinas Gudas ir Žanas Novikovas vyko puikiame Brno „VUT Sport Complex“ stadione, plaukimo varžybos, kuriose dalyvavo Laurynas Staigis ir Samanta Zakarevičiūtė  vyko „Kravi Hora“ plaukimo centro 25 m. uždarame baseine. Varžybos vyko dvi dienas, kur kiekvienas dalyvis galėjo dalyvauti dvejose rungtyse. Laurynas Staigis  dalyvavo plaukimo varžybose kur pergalės siekė net 24 dalyviai.  Jis savo kategorijoje plaukime 50 m. nugara  iškovojo 2- ąją vietą, o plaukime laisvu stiliumi iškovojo 6- ąją vietą. Samanta savo kategorijoje plaukime 50 m. nugara iškovojo 4- ąją vietą, o plaukime laisvu stiliumi 1- ąją vietą. Edvinas Gudas ir Žanas Novikovas dalyvavo Bočios varžybose ir ten iškovojo 2- ąsias prizines vietas. Iškovoti priziniai medaliai tik dar kartą įrodo, kad didelio darbo, užsispyrimo ir aplinkinių  palbos t.y. tėvelių, klubo trenerės ir vadovės dėka viskas yra įmanoma. Didžiuojamės savo Sportininkais!