JŪS galite paremti mūsų Centro veiklą. Centras turi paramos gavėjo statusą. Sąskaitos Nr.: LT674010042800090028. Bankas: DNB.
Dėkojame už JŪSŲ gerumą.

Kalendorius

April 2019
M T W T F S S
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sportininkų laimėjimai Lietuvos bočios čempianate

Šių metų spalio 23 d. „Atgajos“ specialiojoje mokykloje vyko Specialiosios olimpiados Lietuvos bočios čempionatas. Į jį atvyko 20 komandų iš Vilniaus, Kauno,Telšių, Kelmės, Joniškio, Ukmergės, Radviliškio, Panevėžio, Kėdainių bei Kazlų Rūdos. Telšių apskrities neįgaliųjų sporto klubo „ATLETAS“ sportininkai: Žanas Novikovas, Edvinas Gudas, Laurynas Staigis ir Patricija Kaniauskaitė užėmė garbingą IV-ją vietą.

Telšių centro ,,Viltis“ jaunuoliams 2014 m. buvo ypatingi, kadangi sulaukė pasiūlymo užsiimti sportine veikla bei prisijungti prie Telšių apskrities neįgaliųjų sporto klubo ,,ATLETAS“. Sporto klubo ,,ATLETAS“ vadovė Reda Rokienė maloniai kvietė galinčius ir norinčius išbandyti savo galimybes krepšinyje, plaukime, Bočia žaidime ir kt. sporto šakose ir taip atrasti savo stipriąsias puses. Susidomėjimas buvo didelis ir šiai dienai galime pasidžiaugti ypatingai trimis jaunuoliais, kurie atstovauja Telšius įvairiose varžybose, čempionatuose. Treniruočių ir jų pačių dėka užima prizines vietas bei grįžta su medaliais. Išvykos į varžybas jaunuoliams suteikia daug teigiamų emocijų, pasitikėjimo savimi, savo galimybių parodymo bei gauna pripažinimą ir įvertinimą (medalius). Tai skatina juos tobulėti toliau ir siekti dar geresnių rezultatų. Prie šių pasiekimų taip pat prisideda fizinio parengimo trenerė ir aišku tėvai, kurie savo pastangomis veža į treniruotes bei varžybas. Jų palaikymas ir būvimas kartu yra didžiulė paskata jaunuoliams nesustoti ir keliauti tik į priekį. Tačiau ir patys tėveliai sako, kad yra labai laimingi, jog jų vaikai turi galimybę kažkur išvažiuoti, pamatyti bei susipažinti su kitais žmonėmis. Smagu matyti, kaip vaikas realizuoja save, tobulėja fizine ir emocine prasme. Ši veikla suteikia džiaugsmo, jei vaikas laimingas, tai mes tuo labiau.

Socialinė darbuotoja Donata Butikytė