JŪS galite paremti mūsų Centro veiklą. Centras turi paramos gavėjo statusą. Sąskaitos Nr.: LT674010042800090028. Bankas: DNB.
Dėkojame už JŪSŲ gerumą.

Kalendorius

December 2019
M T W T F S S
« Nov    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Paminėtas Centro 25- tasis jubiliejus

   „Lik sveikas,- tarė lapė.- Štai kokia mano paslaptis. Ji labai paprasta: matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis.
– Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis,- pakartojo mažasis princas, norėdamas geriau įsiminti.
– Tavo rožė tau tokia brangi todėl, kad tu jai paskyrei tiek laiko.
– Mano rožė man tokia brangi todėl…- pakartojo mažasis princas, norėdamas geriau įsiminti.
– Žmonės pamiršo šią tiesą,- tarė lapė.- Bet tu neturi jos pamiršti. Pasidarai amžinai atsakingas už tą, su kuo susibičiuliauji. Tu atsakingas už savo rožę...
– Aš atsakingas už savo rožę…- pakartojo mažasis princas, stengdamasis geriau įsiminti.“ (A. de Saint- Exupery „Mažasis princas“).

2019 m. gegužės 16 d. paminėtas Centro – 25 tasis jubiliejus.  Renginio pradžia prasidėjo Centro įkūrėjos direktorės Stasės Giedrienės sveikinimo žodžiu. Po kurio, visi renginio svečiai, bendruomenė stebėjo pagal A. de Saint- Exupery „Mažasis princas“ pastatytą spektakliuką „Prisijaukink mane“.  Sveikinimo žodį tarė Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas, Telšių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir rūpybos skyriaus vedėja Lendra Bukauskienė, Centralizuotos buhalterijos skyriaus vedėja Lina Buzelienė. Šventėje dalyvavo ir mūsų buvę Centro ugdytiniai, darbuotojų atstovai, už nuoširdų darbą su jaunuoliais, turinčiais negalią, dėkojo jų tėveliai. Pasveikinti atvyko ir mūsų ilgamečiai partneriai VšĮ „Vilties erdvė“ direktorė Stasė Radeckienė, Telšių socialinių paslaugų centro atstovai, Telšių miesto Evangelijos bažnyčios atstovai ir kt. brangūs svečiai.  Renginio pabaigą vainikavo Centro folklorinio ansamblio pasirodymas.

Ačiū visiems buvusiems ir esantiems su mumis, juk iš tikrųjų tampame atsakingi visą gyvenimą už tuos, kuriuos prisijaukiname.

Pavaduotoja socialiniam darbui Aušra Motuzaitė