JŪS galite paremti mūsų Centro veiklą. Centras turi paramos gavėjo statusą. Įstaigos kodas 180703499. Sąskaitos Nr.: LT674010042800090028. Bankas: DNB.
Dėkojame už JŪSŲ gerumą.

Kalendorius

May 2024
M T W T F S S
« Nov    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

„Judėk kartu“ – vasaros žaidynės Telšių centre „Viltis“

Birželio 12-15 dienomis Telšių Centras „Viltis“ judėjo kiek greitesniu nei įprastu ritmu. „Judėk“ savaitė,  jau tapusi tradicija, šiemet startavo jau trečią kartą. Visą savaitę aktyviai judėjome, sportavome kaskart išbandydami savo galimybių ribas. Juk niekas nepaneigs, kad sportas ne tik teikia naudą kūnui ir sveikatai, bet ir gerina nuotaiką, reikšmingai sustiprina pasitikėjimą savimi.

Pirmoji „Judėk“ savaitės diena leido mums pasitikrinti vikrumą, lankstumą, reakcijos greitį. Įvairios estafetės ne tik suteikė sportinio azarto, bet padėjo suformuoti mūsų centro komandos sudėtį baigiamajam renginiui.

Antroji diena buvo itin judri, nes „Ateities“ progimnazijos stadione karaliavo futbolas. Jau antrus metus tęsiasi draugystė su futbolo treneriu A. Kveiniu, kuris paruošia daug judrių ir smagių veiklų. Visa centro bendruomenė gavo galimybę jėgas išbandyti futbolo mače, po kurio garbingai buvome apdovanoti medaliais. Tą dieną džiugios emocijos  liejosi per kraštus, o medaliai dar ilgai džiugino širdis.

Trečiąją dieną Laura ir Morta visus pakvietė į žygį vaizdingu Germanto ežero pažintiniu taku. Žygiuodami mišku gėrėjomės kraštovaizdžiu, klausėmės gamtos garsų, įveikinėjome kliūtis, ėjome lauko akmenų energetiniu labirintu, Galinėje stotelėje susitikome visi – ir tie kurie pražygiavo visą suplanuotą atstumą, ir tie, kurie tiesiog pasibuvo gamtoje, miško apsuptyje prie ežero. Papietavę ir prisipildę gamtos ramybės grįžome į centrą.

Ketvirtoji diena  – baigiamasis „Judėk“ savaitės renginys  – „Judėk kartu“ – vasaros žaidynės.  Į atnaujintą krepšinio aikštelę, priešais „Vilties“ centrą, sugūžėjo ne tik mūsų centro bendruomenė, bet ir gausus būrys kitų neįgaliųjų organizacijų komandų. Svečiavosi ir buvęs profesionalus krepšininkas, dabar krepšinio treneris Darius Pakamanis, kuris pravedė apšilimo treniruotę, paskui teisėjavo krepšinio varžyboms tarp komandų. O kiek gerų emocijų suteikė gauti patarimai, pamokymai, paprastas rankos paspaudimas, sportinė kova prie šaškių lentų.

Komandos jėgas išbandė ir estafetėse, baudų metimo rungtyje, žaidė kiek kitokį futbolą, o pabaigoje šoko bendrą draugystės šokį „Matau tave“. Šis šokis primena, kad visi esame skirtingi, bet galime puikiai sutarti, ištiesti vieni kitiems pagalbos ranką ir gerai laiką leisti bendrystėje. Pas mus pralaimėjusių nebuvo – visos komandos buvo apdovanotos medaliais ir padėkomis, o po žaidynių kartu leido laiką bendraudami ir vaišindamiesi.

 Labai džiaugiamės, kad iš nedidelio „Judėk“ sumanymo užaugome ir išėjome į platesnę bendruomenę. Dėkojame mūsų draugams – VšĮ „Gyvenk kartu“, Telšių „Atžalyno“ progimnazijos Naujamiesčio skyriui, Dūseikių socialinės globos grupinio gyvenimo namams. Taip pat nuoširdus Ačiū treneriui A. Kveiniui, už bendradarbiavimą jau antrus metus, treneriui Dariui Pakamaniui už naujai užsimezgusią ir tikimės toliau besitęsiančią draugystę.

Socialinės darbuotojos Jovita Petrikienė ir Vilma Varpiotienė